در رابطه با ما

مؤسسین و مهندسین این شرکت تجارب خود که سالهای طولانی در زمینه صنعت پلاستیک و ماشین آلات به دست آورده اند را در یک جا جمع کرده و برای نوآوری در صنعت و توسعه به بخش طراحی و تولید ماشین آلات منتقل کرده اند.

در این شرکت امور تحقیق و توسعه از سوی مهندسین متخصص انجام می شود. Kuatro علاوه بر لوله کشی به شرط تحویل کلید، محصولات دارای فن آوری بالا را توسعه و در خدمت تولید کنندگان لوله قرار می دهد. مأموریت ما دلیل وجود داشتن این شرکت و تعریف ارزش های تولید شده برای مشتری ها می باشد. لذا با در نظر گرفتن مشتری راه حل های اکستروژن را فراهم کرده هر زمان و در هر جا به مشتریهای خود محصولات فوری، با کیفیت و مقرون به صرفه ارائه می نماییم.

دیدگاه ما آینده ای که این شرکت می خواهد ایجاد کند و نقطه ای که این شرکت می خواهد به آن برسد، می باشد. لذا این شرکت در راه حل های اکستروژن صحیح ترین آدرسی می باشد که مشتری ها را به آینده منتقل می کند.

ارزش های ما که شامل یک سری اعتقاداتی است که این شرکت را بی نظیر کرده و با تعریف شخصیت این شرکت ویژگی های فرهنگی را معرفی می کند، عبارت است از;
ما، در نظر گرفتن مشتری، قابل اطمینان، نوآورانه، مسئول و از خود گذشته هستیم. قدرت ما، همبستگی و کار گروهی ما است.

طبق قانون شماره 6102 تجاری ترکیه اطلاعات مربوط به شرکت

گواهی های ما

رفرانس های ما

این شرکت در این کشور و در خارج از کشور با شرکت های مهم و پیشرو در زمینه خود به صورت مداوم در حال فعالیت می باشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با رفرانس های این شرکت می توانید با ما تماس برقرار کنید.

سازمان هایی که عضو آن هستیم

PAGDER
PAGEV
ORTA ANADOLU İHRACATÇILAR BİRLİĞİ "OAIB"