KURUMSAL

Firmamızın kurucuları ve mühendisleri daha önce plastik ve makine sektöründe uzun yıllara dayanan deneyimleri bir araya getirerek sektörde yenilik ve gelişme için makine tasarım ve imalatına aktarmışlardır.

Firmamız bünyesinde araştırma ve geliştirme çalışmaları, uzman mühendisler tarafından yapılmaktadır. Kuatro, anahtar teslim plastik boru hatları yanı sıra teknolojik ağırlıklı ürünler de geliştirip boru üreticilerinin hizmetine sunmaktadır. Şirketimizin varlık sebebini ve müşterilerimiz için hangi değerlerin üretildiğini tanımlayan MİSYON'umuz; Müşteri odaklı ekstrüzyon çözümleri sağlayarak her zaman ve her yerde müşterilerimize hızlı, kaliteli, ekonomik ürünler sunmaktır.

Şirketimizin kurmak istediği geleceği ve Şirketimizin ulaşmayı amaçladığı noktayı ifade eden VİZYON'umuz; Ekstrüzyon çözümünde müşterilerimizi geleceğe taşıyan en doğru adres olmaktır.

Şirketimizi eşsiz kılan inançlar dizisini ve Şirketimizin karakterini tanımlayan kültürel özellikleri temsil eden DEĞERLERİMİZ ise şöyledir;
Biz, Müşteri Odaklı, Güvenilir, Yenilikçi, Sorumlu ve Özveriliyiz. Gücümüz, Dayanışma ve Takım Ruhumuzdur.

6102 sayılı türk ticaret kanuna göre şirketimiz hakkında bilgi

BELGELERİMİZ

REFERANSLARIMIZ

Firmamız ülkemiz ve yurtdışında konusunda ön planda olan önemli firmalarla sürekli olarak çalışmaktadır. Referanslarımızla ilgili detaylı bilgi almak için bizlere iletişim kanallarımızdan ulaşabilirsiniz.

ÜYE OLDUĞUMUZ KURUMLAR

PAGDER
PAGEV
ORTA ANADOLU İHRACATÇILAR BİRLİĞİ "OAIB"